AJAKAVA

Teisipäev, 14. juuli 2020
16.30 tillumaratonid 400 m (ilma ajavõtuta)
16.50 õhtumaratonist osavõtjate tutvustamine
17.00 õhtumaraton ja -poolmaraton (kontrollaeg 4.30)
21.50 10 000 m jooksust osavõtjate tutvustamine
22.00 10 000 m jooks
23.50 öömaratonist osavõtjate tutvustamine

Kolmapäev, 15. juuli 2020
00.00 öömaraton ja -poolmaraton (kontrollaeg 8 h).

SCHEDULE

Tuesday, 14th July 2020
16.30 youth race 400 m (not timed)
16.50 introduction of evening marathon participants 
17.00 evening marathon and half marathon 
21.50 introduction of 10 000 m race participants
22.00 10 000 m race
23.50 introduction of night marathon participants 

Wednesday, 15th July 2020
00.00 night marathon and half marathon 

 
 EesnimiPerenimiSünniaegRiikStartTulemused
1.Ringo Krilovs1980EestiÕhtumaraton (1/40)Maraton 3:26, poolmaraton 1:31
2.Mariliis Einberg1985EestiÖö-poolmaraton (1/40)Poolmaraton 2:26.19
3.Katrina Kallas1985Eesti 10 000 m (1/40)
4.Algirdas Medeikis1979LeeduÕhtumaraton (2/40)Maraton 3:14.16
4.1Algirdas Medeikis1979LeeduÖömaraton (2/40)Maraton 3:14.16
5.Nicole Maria Klais1996Eesti10 000 m (2/40)
6.UlviLond1967EestiÕhtumaraton (3/40)Maraton 3:51.13
6.1UlviLond1967EestiÖömaraton (3/40)Maraton 3:51.13
7.MarikaRoopärg1967EestiÕhtumaraton (4/40)Maraton 3:39.10
7.1MarikaRoopärg1967EestiÖömaraton (4/40)Maraton 3:39.10
8.MariliisKurs1974Eesti10 000 m (3/40)
9.MarielleKurs1998Eesti10 000 m (4/40)
10.LeiliTeeväli1946EestiÖömaraton (5/40)Maraton 3:14.00, poolmaraton 1:29.45
11.Miikka Bäckström1976SoomeÕhtumaraton (5/40)1000+ maratoni
11.1Miikka Bäckström1976SoomeÖömaraton (6/40)1000+ maratoni
12.KatrinLang1984EestiÖö-poolmaraton (7/40)Poolmaraton 1:56.10
13.TiinaSäälik1967EestiÖömaraton (8/40)Maraton 4:33.07
14.Annyka Priske2005Eesti10 000 m (5/40)
15.KadriKuurmann1976EestiÖömaraton (9/40)Poolmaraton 2:23.11
16.RailiNõgu1966EestiÖömaraton (10/40)Maraton 5:52.24
17.HeneKarumaa1969EestiÖömaraton (11/40)Maraton 4:25.41
18.Kalle Kruustok1994Eesti10 000 m (6/40)
19.ErgoMeier1972EestiÕhtumaraton (6/40)Maraton 3:15.31
19.1ErgoMeier1972EestiÖömaraton (12/40)Maraton 3:15.31
20.Priit Valk1974EestiÖömaraton (13/40)Maraton 3:21.48
21.LauriEnn1980EestiÕhtu poolmaraton (7/40)Poolmaraton 1:21.17
21.1LauriEnn1980EestiÖö-poolmaraton (14/40)Poolmaraton 1:21.17
22.OlevVahemaa1974EestiÕhtumaraton (8/40)Maraton 3:42:50/ Poolmaraton 1:38:30
23.MargusLuhtoja1979EestiÖömaraton (15/40)Maraton 2:43.01
24.Mihhail Zavizion1958EestiÕhtumaraton (9/40)Maraton 3:15.14
25.Ants Isak1980EestiÕhtumaraton (10/40)Maraton 3:04.59
26.Alexey Semykin1978VenemaaÕhtu poolmaraton (11/41)Poolmaraton 1:48, maraton 3:55
27.SigneAbel1976EestiÕhtu poolmaraton (12/40)Poolmaraton 2:09.17
28.IgorMorozov1966EestiÕhtu poolmaraton (13/40)Poolmaraton 1:33.41
29.RaunoLiebenau1990EestiÖö-poolmaraton (16/40)Maraton 3:30, poolmaraton 1:34
30.AleksanderToots1969EestiÖö-poolmaraton (17/40)Poolmaraton 1:27.12
31.Andrejs Masalskis1987EestiÕhtumaraton (14/40)Maraton 3:28, poolmaraton 1:28
32.LiinaKesamaa1980EestiÕhtumaraton (15/40)Maraton 3:35.14
33.Piret Reinik1973EestiÕhtu poolmaraton (16/40)Poolmaraton 1:45.39
34.Andrei Dmitrijev1969EestiÖö-poolmaraton (18/40)Poolmaraton 1:52
35.SergeyBorisov1964EestiÖö-poolmaraton (19/40)Poolmaraton 1:17.36
36.Ülo Tuur1945EestiÖö-poolmaraton (20/40)Poolmaraton 1:22.19, maraton 2:59.41
37.KajaJõemets1967Eesti10 000 m (7/40)
38.RandyOrel1968EestiÕhtumaraton (17/40)Maraton 3:44.32, poolmaraton 1:37.36
39.Arunas Dubinskas1974LeeduÕhtumaraton (18/40)Maraton 3:24.36
39.1Arunas Dubinskas1974LeeduÖömaraton (21/40)Maraton 3:24.36
40.GermanTerehhov1972EestiÕhtumaraton (19/40)Maraton 2,55.37, poolmaraton 1:19.38
40.1GermanTerehhov1972EestiÖömaraton (22/40)Maraton 2,55.37, poolmaraton 1:19.38
41.PriitLopsik1979EestiÕhtu-poolmaraton (20/40)
42.VladimirMalinov1937Eesti10 000 m (8/40)
43.Knut Hanga1970EestiÖö-poolmaraton (23/40)
44.RaunoLiebenau1990EestiÖö-poolmaraton (24/40)Maraton 3;30, poolmaraton 1:34
45.ErkkiEtverk1971EestiÕhtumaraton (21/40)
46.AetKiisla1975EestiÕhtu poolmaraton (22/40)Maraton 4:31, poolmaraton -
47.Andris Pētersons1966L'tiÕhtumaraton (23/40)
47.1Andris Pētersons1966LätiÖö-maraton (25/40)Maraton 3:20
48.IviJuknaite1976EestiÕhtu poolmaraton (24/40)Poolmaraton 1:56, maraton 4:22
49.AndreiŠkubel1990EestiÖö-poolmaraton (26/40)Maraton, 3:30, poolmaraton 1:30
49.1AndreiŠkubel1990Eesti10 000 m (9/40)
50. AllanJaakson1980EestiÕhtumaraton (25/40)Poolmaraton 1:31.35
51.KristoTamsalu1974EestiÕhtumaraton (26/40)Poolmaraton 1:42
51.1KristoTamsalu1974EestiÖö-poolmaraton (27/40)Poolmaraton 1:42
52HargoKalaus1974EestiÕhtu poolmaraton (27/40)Maraton 3:39, poolmaraton 1:33

REGISTREERIMINE

7. Ida-Virumaa staadionimaraton

JUHEND

TOIMUMISKOHT JA- AEG

Võistlus toimub 14. ja 15. juulil 2020. aastal Voka staadionil 400 m (asfaltkate) ringil.

AJAKAVA

Teisipäev, 14. juuli
16.30 tillumaratonid 400 m (ilma ajavõtuta)
16.50 õhtumaratonist osavõtjate tutvustamine
17.00 õhtumaraton ja -poolmaraton (kontrollaeg 4.30)
21.50 10 000 m jooksust osavõtjate tutvustamine
22.00 10 000 m jooks
23.50 öömaratonist osavõtjate tutvustamine

Kolmapäev, 15. juuli
00.00 öömaraton ja -poolmaraton (kontrollaeg 8 h)

OSALEMINE

Igal distantsil saab osaleda kuni 40 jooksjat.
Tillujooksus saavad osaleda end õigeks ajaks registreerinud jooksjad.

REGISTREERIMINE

Maratoni ja poolmaratoni registreerimisperioodid ja registreerimistasu
1. voor 3.12.2019 – 31.12.2019 15 eurot
2. voor 1.01.2020 – 31.03.2020 20 eurot
3. voor 1.04.2020 – 21.06.2020 25 eurot
Lisavoor alates 22.06.2020 40 eurot

10 000m registreerimisperiood ja registreerimistasu
1. voor 3.12.2019 – 31.12.2019 8 eurot
2. voor 1.01.2020 – 31.03.2020 10 eurot
3. voor 1.04.2020 – 21.06.2020 15 eurot
Lisavoor alates 22.06.2020 20 eurot

Osalustasud tuleb kanda Toila Vallavalitsus EE272200001120230979 (Swedbank AS)
Registreerunuks loetakse osavõtumaksu maksnud jooksja.
Tilludejooksu eelregistreerimine kestab kodulehel 1.06.2020 – 13.07.2020. Kohapealne registreerimine lõpeb pool tundi enne jooksu algust. Tilludejooksul osalustasu ei ole.

TÄNAMINE JA AUTASUSTAMINE

Auhindadega autasustatakse maratonide, poolmaratonide ja 10 000m kolme kiiremat naist ja meest.
Kõikidele jooksjatele jääb mälestuseks võistluse medal, särk võistluse logo ja sponsorite logodega, nimeline rinnanumber (seda ei kindlustata lisavoorus registreerijatele) ning kinkekott toetajate tänuga.
Võistlejatele on võistluse ajal avatud joogi- ja energiataastamislaud. 
Pärast jooksu ootab maratonist ja poolmaratonist osalejaid maratonisupp ning lisaks on võimalik lõõgastuda kümblustünnis, kasutada sauna ja külmavanni.
Osalejatele  kindlustatakse elektrooniline ajavõtt. 
400 m – eelkooliealistele, ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks.

INFO JA KORRALDAJAD 

Peakorraldaja – Andrus Lehismets
Peasekretär – Maarika Raja 
Sekretär – Helen Mast
Logistik – Jevgeni Sarri 

Kontakt: andrus.lehismets@toila.ee 

Võistluse koduleht: https://gurmeejooksud.ee/staadionimaraton 

Võistluse FB-üritus: 
https://www.facebook.com/events/459261311588011/ 

Ürituse FB-leht: 
https://www.facebook.com/gurmeejooksud 

7th Ida-Viru county stadium marathon

GUIDE

PLACE AND TIME

The competition takes place on 14th and 15th of July 2020 on Voka stadium (asphalt covered). 

SCHEDULE

Tuesday, 14th July

16.30 youth race 400 m (not timed)

16.50 introduction of evening marathon participants 

17.00 evening marathon and half marathon 

21.50 introduction of 10 000 m race participants

22.00 10 000 m race

23.50 introduction of night marathon participants 

 

Wednesday, 15th July

00.00 night marathon and half marathon 

PARTICIPATION

Max number of participants is 40 on every distance. 

Runners that wish to participate in the youth race need to be registered on time, no max number of participants.

 

REGISTRATION

Registration periods of marathon and half marathon and registration fee 

1st round 3.12.2019 – 31.12.2019 15 euros

2nd round 1.01.2020 – 31.03.2020 20 euros

3rd round 1.04.2020 – 21.06.2020 25 euros

Additional round starting 22.06.2020 40 euros

 

10 000m race registration period and registration fee

1st round 3.12.2019 – 31.12.2019 8 euros

2nd round 1.01.2020 – 31.03.2020 10 euros

3rd round 1.04.2020 – 21.06.2020 15 euros

Additional round starting 22.06.2020 20 euros

Entry fees must be paid to the bank account of  Toila Vallavalitsus EE272200001120230979 (Swedbank AS)

Runners are marked as registered after the registration fee has been paid. 

The youth race registration is available via the home page between 1.06.2020 and 13.07.2020. The registration on site ends 30 minutes before the race starts. There is no entrance fee for the youth race. 

 

ACKNOWLEDGMENTS AND AWARDS

The three fastest men and women in the marathons, half marathons, and 10 000 m race are awarded. 

All of the participants are given the competition medals, T-shirts with the competition and sponsor logos, named bib number (not ensured for participants from the additional registration round) and a gift bag from sponsors. 

The race participants have access to a drink and energy restoration table. 

The marathon and half marathon participants will be offered marathon soup after the race and there will also be access to a hot tub, sauna and a cold bath.

The participants are guaranteed electronic timing for their race.  

400 m – for preschoolers, not timed, there will be something sweet offered for the participants. 

 

INFORMATION AND ORGANIZERS

Main organizer – Andrus Lehismets 

Main secretary – Maarika Raja 

Secretary – Helen Mast

Logistics – Jevgeni Sarri 

Contact: andrus.lehismets@toila.ee 

Competition home page: https://gurmeejooksud.ee/staadionimaraton

Competition Facebook event: https://www.facebook.com/events/459261311588011/

Competition Facebook page: https://www.facebook.com/gurmeejooksud/