VÕISTLEJAD 2020
Kokku saab starti minna 60 võistlejat.

 DistantsNumberOsalejaM/NSünniaastaRiikElukohtParemad tulemusedLemmiktoit
1.24 h7Ulvi LondN1967EestiTartu24 h - 175,484 km (Sillamäe, 2019)-
2.24 h11German TerehhovM1972EestiKohtla-Järve24 h - 197,682 km (Sillamäe, 2018)Pasta juustuga
3.24 h3Vladimir FrolovM1972EestiTallinnEUT 126 km - 15:01.43 (2019, Narva)Vahukoor
4.24 h57Evelin PellenenN1977EestiTartu24 h - 146,000 km (Sillamäe, 2019)-
5.24 h2Matas NarbutasM1987Leedu-24 h - 141,131 km (Sillamäe, 2019) Pitsa
6.24 h1112Kadri KuurmannN1976EestiRoosna-Alliku-Omlett
7.24 h13Margus LuhtojaM1979EestiTallinn24 h 167,954 (Sillamäe, 2018)-
8.12 h50Riina TammistuN1969EestiTammispää63,300 km (Laulasmaa Ultra 32 h, 2019)-
9.12 h350Leili TeeväliN1946EestiTartu-Tatrapuder
10.24 h808Jüri SihtM1964EestiViljandi24 h - 186,182 km (Iisaku, 2016)-
11.24 h7698Martin MängM1985EestiTallinnHaanja 100 29. koht (14:25.23; 2018)Juust, salaami
12.24 h248Hene KarumaaN1969EestiHarjumaa-
13.24 h666Valdo KanemägiM1985EestiSaaremaa105,500 km (Laulasmaa Ultra 32 h, 2017)
14.24 h1313Siiri PiltN1970EestiTartu24 h - 184,299 km (Sillamäe, 2018)
15.24 h211Raili RüütelN1976EestiSaaremaa24 h - 186,223 km (Espoo, 2020)
16.24 h333Kätlin AasmaaN1982EestiTartuHaanja 100 2. koht (10:51.18,6, 2015)
Makaronid ketšupiga
17.24 h1976Hannes VeideM1976EestiTartu24 h - 208,829 km (Brugg, 2017)
48 h - 308,415 km (Kauhajoki, 2018)
Lemmik sporditoit on neljaviljahelbepuder moosi ja võiga.
18.24 h101Mart MaasikrandM1971EestiTallinn24 h - 201,129 km (Sillamäe, 2018)
19.24 h-Janne-Pekka PietiläinenM1982Soome24 h - 190,637 km (Kauhajoki, 2018)
20.6 h-Merit SeebaN1982EestiTartu-
21.24 h1305Joonas SarapuuM1982EestiTallinn53.336 km (HMU 8 h, 2019,)
22.24 h24Sigita VaceN1979LätiRiia24 h - 203,379 km (Belfast, 2017)
Spartathlon (2020) - 34:53.11
Daimi šokolaad
23.24 h107Kristīne TroņenkovaN1985LätiMarupe100 km - 11:06.04 h (2020)Suši
24.24 h201Didzis BraunsM1991LätiRiia24 h- 201,663 km (Albi, 2019)
25.24 h244Ritvars KalniņšM1974LätiValmiera24 h- 215,566 km (Albi, 2019)Viigimarjad
26.24 h4Lauma CernevskaN1985LätiRiia24 h -127,473 km (Belfast, 2017)Šokolaad
27.24 h46Laimonis SkadinsM1968LätiBabite24 h - 121,627 km (2016, Albi)
4x (2014, 2015, 2017, 2018) - Spartathlon
Kana, supipuljong, kurk
28.6 h111Anton ParveM1985EestiKohtla-Järve-Fetajuustu salat
29.24 h66Aivars BondarsM1966LätiJēkabpils24 h - 216,406 km (Albi, 2019)Arbuus, banaan, pasta
30. 24 h5Valdis NilovsM1975LätiOgre24 h - 220,091 km (Torino, 2015)Riis
31.24 h77Normunds LaucisM1961LätiAizkraukle24 h - 232,237 km (Belfast, 2017)
32.24 h20Marjaliisa UmbN1985Eesti24 h - 178,823 km (Sillamäe, 2019)

OSALEJAD 2017-2019

 EesnimiPerekonnanimiM/NRiikOsaluskordi201920182017
1LiinaKesamaaNEesti324 h24 h6 h
2Ulvi LondNEesti324 h24 h6 h
3JüriSihtMEesti324 h24 h6 h
4LeiliTeeväliNEesti312 h24 h42,195 km
5GermanTerehhovMEesti324 h24 h6 h
6AetKiislaNEesti224 h6 h
7AndreiKingMEesti224 h24 h
8KarmenLeppNEesti224 h6 h
9MargusLuhtojaMEesti224 h24 h
10MartMaasikrandMEesti224 h42,195 km
11EvelinPellenenNEesti224 h24 h
12SiiriPiltNEesti224 h24 h
13JanisActinšMLäti124 h
14TaveAllikMEesti124 h
15HarriAltroffMEesti112 h
16LauriAntalainenMEesti112 h
17JekaterinaBerezanskajaNEesti1100 km
18JuliaBulinaNEesti16 h
19AlekseyDjuzhakovMVenemaa1100 km
20UrmasErvinMEesti124 h
21SanderHannusMEesti16 h
22MarisHuopalainenNEesti124 h
23HeleeneIlvesNEesti124 h
24Allan-PeeterJaaskaMEesti142,195 km
25TomKinnunenMSoome124 h
26RaulLiebenauMEesti142,195 km
27ErkiLillemägiMEesti142,195 km
28MarcelaMarsalkovaNTšehhi124 h
29TarmoNakkurtMEesti1100 km
30MatasNarbutasMLeedu124 h
31AnttiNäreahoMSoome1100 km
32ValentinNetcaevMVenemaa1100 km
33RandyOrelMEesti142,195 km
34ReinPärnMEesti142,195 km
35MarkelPärnsaluMEesti16 h
36MilkaRajalaNSoome124 h
37KattriReinulaNEesti16 h
38MarikaRoopärgNEesti16 h
39OlleRõukMEesti124 h
40AndrusRüütelmaaMEesti124 h
41TiinaSäälikNEesti142,195 km
42FredericStjärnvyMRootsi124 h
43ArviSuurMEesti142,195 km
44ÜloSuursaarMEesti142,195 km
45TatjanaSviridovaNVenemaa124 h6 h
46TapaniTarnanenMSoome1100 km
47TiinaTartesNEesti142,195 km
48TargoTennisbergMEesti16 h
49AndreiTikhonovichMVenemaa124 h
50AleksanderTootsMEesti16 h
51KirsiTyniNSoome124 h
52MarjaliisaUmbNEesti124 h
53ToomasUntMEesti124 h
54ZaneValuleNLäti112 h
55AivisValulisMLäti124 h
56HannesVeideMEesti124 h
57RagnarVirmaMEesti112 h